موسیقی

نکات بسیار مهم قبل از خرید انواع ساز دهنی(کروماتیک،دیاتونیک،ترمولو)

سازدهني يا هارمونيکا وسيله اي مقرون بصرفه و قابل حمل است که برخلاف سايز کوچک و قيمت نسبتا کم، صدا و تن هاي فوق العاده اي ايجاد ميکند. با اين ساز ميتوان سبک هاي,blues, country rock و همچنين jazz و classicalنواخت. در اين متن ما به انواع سازدهني نگاهي ميکنيم و همچنين سازدهني هاي مناسب براي افراد مبتدي و متوسط را معرفي ميکنيم.

انواع ساز دهني

انواع مختلف هارمونيکا بطور ريز:

1) کروماتيک

2) دياتونيک

3) ترمولو

4) اکتاو

5) ارکسترا

اما ساز دهني ها بر اساس قابليت هاي مختلف و جنس صدايشان به 3 دسته ي دياتونيک،کروماتيک و ترمولو تقسيم بندي ميشوند:

مارک هاي مناسب براي افراد مبتدي:

شرکت هوهنر HOHNER: شرکت هوهنر از سال 1857 کار خود را شروع کرده و در حال حاضر يکي از بهترين کمپاني هاي ساخت هارمونيکا مي باشد.

شرکت سيدل SEYDEL: شرکت سيدل از سال 1847 کار خود را شروع کرده و جز اولين و قديمي ترين شرکت هاي ساخت هارمونيکاست که با ساخت تيغه هايي از جنس استيل زد زنگ سازهاي بسيار خاصي را با صدايي جذاب توليد کرده است.

شرکت سوزوکي SUZUKI: شرکت نوپاي سوزوکي از سال 1953 کار خود را با دستگاه هايي پيشرفته آغازکرده است و قيمت آنها نسبتا مناسب است.

شرکت YONBERG: هارمونيکا ND مفتخر به دريافت نمايندگي اصلي اين شرکت در ايران شده است.

شرکت EASTTOP: شرکت نوپاي چيني که داراي ساز هاي کروماتيک با قيمت مناسب تر براي افراد مبتدي و متوسط و حرفه اي است , قابل ذکر است که ايستاپ با شانه ايي از جنس برنج که توسط اين کارخانه توليد ميشود يکي از بهترين ساز هاي دنيا مي باشد.

توضيحات بيشتر را با کليک بر روي لينک زير بخوانيد:

نکات بسيار مهم قبل از خريد انواع ساز دهني

+ نوشته شده در  يکشنبه 21 بهمن 1397ساعت 16:16  توسط نجوا ترکی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]