موسیقی

سازدهنی کروماتیک چیست؟ از کجا با بهترین قیمت خریداری کنیم؟

سازدهني يا همان هارمونيکا داراي دو نوع دسته بندي است. يک دسته بندي 5 تايي و يک سه تايي. در اين مقاله انواع سازدهني را به شما معرفي مي کنيم و توضيح مي دهيم که سازدهني کروماتيک چيست و آيا واقعا براي شما مناسب است؟

انواع سازدهني

انواع مختلف سازدهني بطور ريز:

1) کروماتيک

2) دياتونيک

3) ترمولو

4) اکتاو

5) ارکسترا

اما ساز دهني ها بر اساس قابليت هاي مختلف و جنس صدايشان به 3 دسته ي دياتونيک،کروماتيک و ترمولو تقسيم بندي ميشوند

سازدهني کروماتيک يا Chromatic

سازدهني کروماتيک قادر به توليد صدا و تاثير بسيار قوي است و بسياري از نوازندگان بلوز هارپ مانند Little Walter, Rod Piazza و George “Harmonica” Smith از کروماتيک ها براي توليد تن هاي قوي استفاده کردند. نوازندگي با کروماتيک سختتر از سازدهني دياتونيک است، پس ما به مبتدي ها توصيه ميکنيم از يک سازدهني دياتونيک کار خود را آغاز کنند. اگر کارتان را از ساز دهني دياتونيک شروع کنيد باعث ميشود که راحتتر به سازدهني کروماتيک برسيد.

از کجا خريد کنيم؟

دقت کنيد که سه مارک هوهنر، سوزوکي و سيدل در اولويت خريد قرار دارند. اولا که به هيچ وجه سازدهني را از بازار خريد نکنيد. براي خريد، سه چهار مدل بسته به بودجه تان و ظاهر دلنشين، از بين سه مارک گفته شده انتخاب کنيد. سپس به بازار برويد و صداي آنها را تست کنيد ولي نخريد! بعد از انتخاب سازدهني خود از طريق يکي از وب سايت هاي زير اقدام به خريد اينترنتي کنيد. اين وب سايت ها عمدتا محصولات را بصورت کاملا اورجينال و با ضمانت به شما مي فروشند:

...

براي مطالعه ادامه متن لينک زير را در مرورگر خود باز کنيد:

سازدهني کروماتيک چيست؟ از کجا با بهترين قيمت خريداري کنيم؟

+ نوشته شده در  دوشنبه 22 بهمن 1397ساعت 18:23  توسط نجوا ترکی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]